ЖИЛЕТКА COMMA

  • Марка: COMMA
  • Кат. номер:4045087300007

60%ПОЛИАМИД

27% АКРИЛ

10% МОХЕР

2% ВИСКОЗА

1% ПОЛИЕСТЕР

176,00 лв. 78,00 лв.