Таблица размери Patrizia Pepe

Patrizia Pepe

Patrizia Pepe-ЯКЕ

156,00 лв.

100% ПОЛИАМИД

ВАТА 100% ПОЛИЕСТЕР

СТИЛНО ДАМСКО ЯКЕ-ТИП САКО

ТАБЛИЦА РАЗМЕРИ
Код: 8054398779125 Категории: Дамски якета, Жени