ЖИЛЕТКА COMMA

78,00 лв.

60% ПОЛИАМИД

27% АКРИЛ

10% МОХЕР

2% ВИСКОЗА

1% ПОЛИЕСТЕР

Код: 4045087300007 Категории: Дамски пуловери, Жени
BGN Български лев
EUR Евро