ЖИЛЕТКА mama licious

43,35 лв.

55%  АКРИЛ

28% ПОЛИЕСТЕР

15% АЛПАКА

2% ЕЛАСТАН

ЦВЯТ СВТЛО БЕЖОВО МЕЛАНЖ

Код: 5713738997799 Категории: Дамски пуловери, Жени